Архіви для Квітень, 2016

Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку селища Любашівка та с.Вишневе на 2016 – 2017 роки.

УКРАЇНА Читати далі >

Hits: 102

Про передачу в оперативне управління КП «Джерело-комунсервіс» башти Рожновського та артсвердловини по вул.Висоцького,1а смт Любашівка Одеської області.

Читати далі >

Hits: 68

Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 18.12.2015 року № 6 – VІI „Про місцевий бюджет Любашівської селищної ради на 2016 рік”

Читати далі >

Hits: 40

Про преміювання селищного голови

У К Р А Ї Н А

Читати далі >

Hits: 125

Про виконання бюджету за 1 квартал 2016 року по Любашівській селищній раді

У К Р А Ї Н А Читати далі >

Hits: 46

Про надання платних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і бізнесу Любашівською селищною радою Любашівського району Одеської області фізичним та юридичним особам

У К Р А Ї Н А Читати далі >

Hits: 57

Про надання платних послуг за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання Любашівською селищною радою Любашівського району Одеської області

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Про надання платних послуг за  реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання

Любашівською селищною радою Любашівського району Одеської області

Керуючись п.24 ст.26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про  свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 № 1382-IV, ст. 11¹, ст. 37¹ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.12.2015 № 888-VIII, Любашівська селищна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

1. Надавати платні послуги за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання Любашівською селищною радою Любашівського району Одеської області.

2. Ввести на території Любашівської селищної ради Любашівського району Одеської області адміністративний збір за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання, визначений законодавством України.

3. Надавати пільги щодо сплати адміністративного збору за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання відповідно до законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету та фінансово-економічних питань.

 

Селищний голова                                                                                                Павлов Г.А.

 

 

№  115 – VII

«28» квітня 2016 року

 

 

Hits: 73

Про надання пільги щодо сплати земельного податку Любашівському районному центру зайнятості у 2016 році

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Про надання пільги щодо сплати земельного податку  Любашівському районному центру зайнятості у 2016 році

 

Керуючись п.п. 28 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 12.4.3 ст. 12,  п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України,  розглянувши звернення директора Любашівського районного центру зайнятості  від 18.02.2016 р. №127/01-17/01 Любашівська селищна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати  пільгу щодо сплати земельного податку Любашівському районному центру зайнятості у 2016 році.
  2. .Звільнити у 2016 році Любашівський районний центр зайнятості від сплати земельного податку на земельну ділянку загальною площею 0,1113 га (кадастровий номер 5123355100:02:006:0153) у 100 % розмірі.
  3.  Рішення набирає чинності з моменту його прийняття та діє до 31 грудня 2016 року.
  4. Дане рішення розмістити на офіційному сайті Любашівської селищної ради.
  5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету та фінансово-економічних питань.

 

Селищний голова                                                                                                Павлов Г.А.

 

№ 113 – VII

«28» квітня 2016 року

 

Hits: 43

Про призначення директора комунального підприємства «Любашівський центральний ринок» шляхом укладання контракту.

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Про призначення директора комунального підприємства  «Любашівський центральний ринок» шляхом укладання контракту.

 

Відповідно до п. 2 ст. 23, ст. 24 Кодексу законів про працю України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Статутом КП «Любашівський центральний ринок»,  Любашівська селищна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Призначити директора комунального підприємства «Любашівський центральний ринок» Грабовецьку Ольгу Миколаївну.
  2.  Доручити Любашівському селищному голові укласти з Грабовецькою О.М.  контракт терміном з 29 квітня 2016 р.  по 31 грудня 2017 р.
  3.  Затвердити форму контракту (контракт додається).
  4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Любашівської селищної ради  з питань правопорядку, законності, депутатської етики та постійну комісію селищної ради з бюджету та фінансово-економічних питань.

 

 

Селищний голова                                                                                                Павлов Г.А.

 

 

№ 111 – VII

«28» квітня 2016 року

 

Hits: 52

Про створення комунального підприємства «Любашівський центральний ринок» та затвердження його Статуту.

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Про створення комунального підприємства  «Любашівський центральний ринок» та затвердження його Статуту.

 

Відповідно до п. 30 ч.1 ст. 26, п.1 ч.1 ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 56, 57,78 Господарського кодексу України, Любашівська селищна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Створити юридичну особу комунальне підприємство «Любашівський центральний ринок».

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Любашівський центральний ринок».

 

3. Доручити Любашівському селищному голові провести реєстрацію комунального підприємства ««Любашівський центральний ринок»  як юридичної особи відповідно до законодавства України.

 

4. Директору комунального підприємства «Любашівський центральний ринок» після реєстрації юридичної особи замовити печатку та  відкрити банківські рахунки.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Любашівської селищної ради  з питань правопорядку, законності, депутатської етики.

 

Селищний голова                                                                                                Павлов Г.А.

 

№ 110 – VII

«28» квітня 2016 року

Hits: 78