Архіви для Лютий, 2017

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

ОГОЛОШЕННЯ

     Любашівська селищна  рада повідомляє  про  доцільність  проведення  повторних  громадських  слухань щодо  доопрацювання  генерального  плану  смт. Любашівка  Одеської  області   в  зв’язку   з  врахуванням  пропозицій    жителів  населеного  пункту  та   необхідністю  внесення     в  перспективні  межі території  смт.  Любашівка.

Запрошуємо  громаду проявити активність  та  надавати  пропозиції, зауваження, рекомендації  в  письмовому  вигляді  до  селищної  ради  за  адресою:  вул. Володимира  Князя, 84, смт. Любашівка  Одеська  область  в  термін  до  15 березня 2017 року.

Попередньо  дата,  місце  та  час  повторних  громадських  слухань  буде   визначено  та  належним  чином повідомлено  після   внесення   відповідних  змін.

Hits: 51

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКОМУ АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ПО СЕЛИЩУ ЛЮБАШІВКА ДО С. ВИШНЕВЕ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКОМУ АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ПО СЕЛИЩУ ЛЮБАШІВКА ДО С. ВИШНЕВЕ

Виконавчий комітет Любашівської селищної ради  (далі – Організатор) оголошує конкурси з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування по селищу Любашівка до с. Вишневе (далі – конкурси)

 

Об’єкт конкурсу та основні характеристики

№ з/п № маршруту та найменування кінцевих зупинок Особливості періодичності здійснення перевезень Режим руху Режим, інтервал

та розклад руху

Необхідна кількість транспортних засобів Кіль-

кість оборот- них

рейсів на

добу

Вимоги до автобусів (клас,  пасажиромісткість – місць для сидіння)
1. РЕМ, центр, ШЕД, Вишневе Щоденно звичайний Згідно з паспортом маршруту

 

1 1 A,B,II,III;

13 і більше

 

  1. Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт ” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за № 1081 із змінами та доповненнями (надалі – Порядок), рішення виконавчого комітету Любашівської селищної ради від 09.02.2017 р. №04 „ Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування по селищу Любашівка та с. Вишневе”.

Класи автобусів наведені відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року N 285.

При виконанні перевезень пасажирів на міському  автобусному маршруті загального користування перевізником забезпечується:

-виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;

-дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004.

  1. Згідно п.10 Порядку організатор перевезень встановлює додаткові умови конкурсу:

– Перевезення дітей з с. Вишневе до ДНЗ №2 «Казка»;

– Автобус повинен бути місткістю не менше 13 посадочних місць при наявності двох дверей;

– Автобус не повинен бути переобладнаний з вантажного;

– Відповідність автобуса санітарним та технічним нормам.

3.Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає документи відповідно до п.29 та заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081.

Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х конвертах. Склад документів у відповідних конвертах встановлений Порядком.

Додатково надані документи повинні міститися у конверті №1.

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням  кількості сторінок цифрами та словами.

  1. Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна отримати за адресою: вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502, або по телефону 2-25-48, 2-25-83.
  2. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 16 год. 00 хв. 20.03.2017 року.
  3. Документи для участі у конкурсі подаються до виконавчого комітету Любашівської селищної ради щоденно в робочі дні з 8.00 год. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.), за адресою вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502.
  4. Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати за вищевказаною адресою.
  5. Засідання конкурсного комітету відбудеться 21.03.2017р. о 10.00 год. в приміщенні Любашівської селищної ради адресою вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502
  6. Плата за участь у конкурсі безкоштовно.
  7. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 2-25-83.

Hits: 50

Про внесення змін надання пільги зі сплати земельного податку юридичним особам

Про внесення змін про розміри орендної плати

Про внесення змін про ставки єдиного податку

Про затверження Положення про адмін. комісію

рішення про виконання бюджету за 2016 рік

рішення про розпод вільних залишків по ЗФ та СФ

рішення про безоплату передачу артсвердловини

Субвенція-ЦРЛ-томограф-пільги

Програма соц екон розвитку 2016-зміна на грудень

 

Hits: 36

Поіменне голосування-8 сесія 15.02.2017

Hits: 37

Генеральний план селища міського типу Любашівка

GP sela Lubashivka proektniy plan

GP sela Lubashivka transport

GP sela Lubashivka isn. plan

7 GP sela Lubashivka zoning

Hits: 79

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі смт Любашівка!

 

Любашівська селищна рада додатково до оголошення щодо проведення 24 лютого 2017 року о 11:00 громадських слухань з питання розгляду генерального плану смт Любашівка Любашівського району Одеської області повідомляє:

–   пропозиції громадськості подаються в письмовій формі до 03.03.2017 року включно,

– відповідальними особами за організацію розгляду пропозицій від Любашівської селищної ради є: спеціаліст I категорії містобудування та архітектури Любашівської селищної ради Черпак М.В., спеціаліст ІІ категорії Любашівської селищної ради Нефьодов М.М.,

– з моменту опублікування оголошення до 24.02.2017 року з проектом містобудівної документації (схема зонування території населеного пункту, схема вулично – дорожньої мережі селищного та зовнішнього транспорту, план існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планувальних обмежень, генеральний план поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень) можливо ознайомитись  в кабінеті секретаря Любашівської селищної ради та на офіційному сайті Любашівської селищної ради.

Телефон для довідок:2-25-83,2-25-48

 

Hits: 37