Архіви для Травень, 2017

Розпочав роботу Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області

Любашівською селищною радою укладено договір про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС в Одеській області, який розпочав свою роботу. 26 травня відбувся перший виїзд мобільного сервісного центру МВС в Одеській області до смт. Любашівка. Голова Любашівської селищної ради Павлов Геннадій Анатолійович поспілкувався з керівником сервісного центру Валерієм Володимировичем Федоренко та обговорив напрямки подальшої співпраці.

У мешканців Любашівського району, а також інших районів Одеської області та інших областей з’явилась можливість отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія;

– видача міжнародного посвідчення водія;

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Виїзд сервісного центр МВС буде здійснюватись лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуг, тому завчасно подавайте заявки та відповідні документи до відділу надання адміністративних послуг Любашівської райдержадміністрації. Про дату приїзду сервісного центру громадяни будуть повідомлені додатково.

Заявки та відповідні документи подавайте до відділу надання адміністративних послуг Любашівської райдержадміністрації, тел. 2-62-61. При кількості 10 заявок сервісний центр приїде до Любашівка, про що заявники та інші жителі району будуть повідомлені додатково.

 

Hits: 89

Заміна електронної поштової скриньки

В зв’язку з Указом Президента України № 133 від 15.05.2017 року Любашівська селищна рада змінює електронну поштову скриньку на Luba.rada@ukr.net.

Hits: 54

150520171017

Святкування Дня Матері

15.05.2017 року в селищі Любашівка пройшли заходи щодо вшанування матерів, а також відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері.

Читати далі >

Hits: 43

12052017993

Пошук загиблих в роки Великої Вітчизняної війни

Любашівська селищна рада повідомляє, що на території селища Любашівка розташована братська могила, в якій поховані 75 воїнів-гвардійців 95-ої та 97-ої гвардійських стрілкових та 9-ої повітряно-десантної дивізії, полеглих в боях 27-31 березня 1944 року. Селищна рада розміщує фото прізвищ загиблих для можливого подальшого розшуку своїх рідних, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

https://pamyat-naroda.ru/memorial/burial.php?id=261921490

 

Читати далі >

Hits: 121

11052017930

Забезпечення громадян питною водою

Любашівська селищна рада проводить роботи щодо забезпечення громадян питною водою. На даний час проводяться роботи щодо водопостачання по вулиці Степана Разіна селища Любашівка, пров. Героїв України. Читати далі >

Hits: 34

11052017935

Благоустрій селища Любашівка

Любашівська селищна рада постійно дбає про благоустрій селища Любашівка. Так, на виконання Правил благоустрою території селища Любашівка та села Жовтневе, затвердженого рішенням Любашівської селищної ради від 25.06.2010 р. за № 3331-V працівники селищної ради проводять роботи щодо знищення бур’янів та скошування трави заввишки більше 10 см. Просимо громаду селища долучатися до благоустрою територій біля приватних житлових та багатоквартирних будинків. Читати далі >

Hits: 40

11052017968

Відзначення Дня Європи

11 травня 2017 року працівники Любашівської селищної ради прийняли участь у відзначенні Дня Європи в смт. Любашівка. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Читати далі >

Hits: 43

09052017910

Святкування Дня Перемоги

9 травня ветерани війни, ветерани АТО, воїни-інтернаціоналісти, воїни-афганці, керівництво районної державної адміністрації та районної ради, Любашівська селищна рада, учні та педагогічні колективи навчальних закладів району, працівники підприємств, установ та організацій та безліч небайдужих жителів району пройшли центральними вулицями селища до Меморіалу Слави в супроводі військових мелодій духового оркестру, що додали особливого колориту святковості одному з найголовніших свят нашого народу.  Читати далі >

Hits: 60

08052017867

Відзначення Дня пам’яті та примирення

8 травня в Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Нове свято встановлене задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих». Читати далі >

Hits: 43