Архіви для Березень, 2018

День визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів

DSCN0099День визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів.

                Сьогодні 30 березня під час урочистого мітингу до дня визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів  зі словами привітань, вдячності та щирих побажань виступили Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, голова Любашівської  районної ради Паровик Сергій Михайлович,  голова Любашівської районної державної адміністрації Лабуш Віталій Васильович та відбулося  покладання квітів до Меморіалу Слави.
               Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Минає 74 роки як  Любашівський  район було звільнено від німецької навали і, згадуючи події воєнних років, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих воїнів. Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
             Щиро вітаємо всіх учасників бойових дій, ветеранів Великої Вітчизняної війни, які дожили до цих пам”ятних днів. Вам міцного здоров’я, довголіття, радості, добробуту і мирного неба над головою!DSCN0101 DSCN0108 DSCN0109

Hits: 30

Оголошення про  конкурс

з призначення управителя багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком в смт Любашівка.

Організатор конкурсу:

Найменування : Любашівська селищна рада.

Юридична адреса : 66502,   Одеська область, Любашівський р-н, смт Любашівка   вул. Володимира Князя, 84.

Особи уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Комісія у складі :

Голова комісії :      Авдулова А.П. – спеціаліст I категорії з питань ЖКГ;

Секретар комісії :  Головатюк І.В. – спеціаліст I категорії з юридичних питань;

Члени комісії :       Опалько В.В.  – директор КП «Джерело-комунсервіс»;

Неведрова Г.М.- бухгалтер КП «Джерело-комунсервіс».

Предмет конкурсу:

 • Перелік послуг та об’єктів конкурсу (будинки або група будинків поєднані спільною територією).
 • Послуга – управління багатоквартирним будинком (утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території).
 • Об’єкти конкурсу:

вул. Софіївська,  2,9,17,26,34,36,38,40,42,43,56,63,67,75,95-а,90,96,102,106;

вул. Привокзальна,   15-а;

вул. Маяковського,  2;

вул. Кірова,      35-а,90,92-а,92-б,92-в,96-а;

вул. Володимира Князя,    73;

вул. Завокзальна,     15-а;

пров. Белінського,    2;

вул. В.Інтернаціоналістів,   10;

вул. Завокзальна,    7;

вул. ШЕД-894,           1,2,3,4.

 

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання.

 • Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають: фізичні особи-підприємці : прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.

 • До заяви додаються копії установчих документів, баланс, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами тощо, оригінали або копії яких додаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників кваліфікаційним вимогам.
 • Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

 • Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
 • Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

 

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

 

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

 

Адреса: 66502, Одеська обл., Любашівський р-н, смт Любашівка, вул. Володимира Князя, 84, каб. секретаря селищної ради.

 

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 11 год. 00 хв. 30.04.2018 року.

 

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

 

Місце – 66502, Одеська обл., Любашівський р-н, смт Любашівка, вул. Володимира Князя, 84.

Дата та час – 3 травня 2018 року, 11:00 годин.

 

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (04864) 2-25-83

 

Примітка: Договір про надання послуги строком на один рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа .

 

Умови договору про надання послуги не повинні відрізнятися від змісту конкурсної пропозиції (у тому числі ціни) переможця. Істотні умови договору не можуть змінюватися (коригуватися)  після його підписання.

Hits: 26

Результати поіменного голосування 16 сесії Любашівської селищної ради VII скликання

Поіменне голосування-16 сесія-21.03.2018

Hits: 21

ОГОЛОШЕННЯ

Любашівська селищна рада  оголошує   конкурс на   створення  офіційної  символіки (гімну)  Любашівської  об’єднаної територіальної громади з 26   березня  по 26  квітня 2018 року.

На конкурс з написання тексту та музики гімну територіальної громади учасник подає  (надсилає) наступні документи:

– заявку на участь у конкурсі;

– текст гімну (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді);

– ноти (мелодію) гімну (на нотному аркуші);

– за бажанням – аудіофайл гімну (в електронному вигляді або на CD‑R диску )

Матеріали надавати секретаріату Любашівської селищної ради за адресою: вул. Володимира Князя,84, смт Любашівка  Одеської області,   тел. для довідок: 2-25-48

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку Lubа.rada@ ukr.net з поміткою   у назві   теми листа «Гімн   територіальної громади»

Hits: 28

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКОМУ АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ПО СЕЛИЩУ ЛЮБАШІВКА ДО С. ВИШНЕВЕ

Виконавчий комітет Любашівської селищної ради  (далі – Організатор)  повторно оголошує конкурси з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування по селищу Любашівка до с. Вишневе (далі – конкурси)

Об’єкт конкурсу та основні характеристики

№ з/п № маршруту та найменування кінцевих зупинок Особливості періодичності здійснення перевезень Режим руху Режим, інтервал

та розклад руху

Необхідна кількість транспортних засобів Кіль-

кість оборот- них

рейсів на

добу

Вимоги до автобусів (клас,  пасажиромісткість – місць для сидіння)
1. РЕМ, центр, ШЕД, Вишневе Щоденно звичайний Згідно з паспортом маршруту

 

1 1 A,B,II,III;

13 і більше

 

 1. Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт ” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за № 1081 із змінами та доповненнями (надалі – Порядок), рішення виконавчого комітету Любашівської селищної ради від 09.02.2017 р. №04 „ Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування по селищу Любашівка та с. Вишневе”.

Класи автобусів наведені відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року N 285.

При виконанні перевезень пасажирів на міському  автобусному маршруті загального користування перевізником забезпечується:

-виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;

-дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004.

 1. Згідно п.10 Порядку організатор перевезень встановлює додаткові умови конкурсу:

– Автобус повинен бути місткістю не менше 13 посадочних місць при наявності двох дверей;

– Автобус не повинен бути переобладнаний з вантажного;

– Відповідність автобуса санітарним та технічним нормам.

3.Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає документи відповідно до п.29 та заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081.

Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х конвертах. Склад документів у відповідних конвертах встановлений Порядком.

Додатково надані документи повинні міститися у конверті №1.

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням  кількості сторінок цифрами та словами.

 1. Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна отримати за адресою: вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502, або по телефону 2-25-48, 2-25-83.
 2. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 16 год. 00 хв. 24.04.2018 року.
 3. Документи для участі у конкурсі подаються до виконавчого комітету Любашівської селищної ради щоденно в робочі дні з 8.00 год. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.), за адресою вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502.
 4. Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати за вищевказаною адресою.
 5. Засідання конкурсного комітету відбудеться 26.04.2018 року о 10.00 год. в приміщенні Любашівської селищної ради за адресою вул. Володимира Князя, 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502.
 6. Плата за участь у конкурсі безкоштовно.
 7. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 2-25-83.

 

Hits: 34

image001

image001На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзара, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 204-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 157-і роковини смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаютьсяу вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

Майдан, Революція Гідності у черговий раз пробудили в наших душах незламний Шевченківський дух до становлення й розбудови Української незалежної держави, її утвердження в європейській спільноті.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна розбудовуючись, змушена захищати власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.

Переконані, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства. Будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

 

Любашівський  селищний  голова                                       Павлов  Г.А.

Hits: 20

Зі святом 8 березня!

Зі святом 8 березня !

Зі святом 8 березня!

Hits: 22

СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО : умови надання

В грудні 2017 року відповідно до постанови КМУ від 15.11.2017 р. № 877 «Про  затвердження   Порядку  та  умов  надання  у 2017  році  субвенції     з  державного бюджету  місцевим  бюджетам на  будівництво/ капітальний  ремонт/реконструкцію  малих  групових  будинків,  будинків  підтриманого  проживання, будівництво/придбання  житла  для  дітей-сиріт,   дітей, позбавлених   батьківського  піклування,  осіб  з їх  числа,  виготовлення  проектно-кошторисної документації» селищною радою за рахунок коштів державного бюджету

Дане  житло  повинно  використовуватись     лише   за  цілоьвим призначенням.

Відповідно до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» від 12.01.2006 р. № 3334-IV (далі – Закон № 3334) соціальне житло  надається  громадянам  на праві  користування та  є платним.

Плата за житло у житловому фонді соціального призначення складається з плати за:

1) найм житла;

2) утримання жилих будинків та прибудинкових територій;

3) комунальні послуги.

Орган місцевого самоврядування встановлює розмір плати за соціальне житло для кожного наймача такого житла індивідуально.

Порядок розрахунку плати за соціальне житло затверджується Кабміном. На сьогодні це Порядок розрахунку плати за соціальне житло, затверджений постановою КМУ від 07.02.2007 р. № 155 (далі – Порядок № 155).

При встановленні розміру плати за соціальне житло враховуються:

1) середньомісячний сукупний дохід наймача та членів його сім’ї, які проживають разом з ним, за попередній рік з розрахунку на одну особу, вартість майна, що знаходиться у власності громадянина та членів його сім’ї, інші обставини, які безпосередньо впливають на майновий стан громадянина;

2) загальна площа житла;

3) кількість осіб, які в ньому проживають;

4) перелік отриманих житлово-комунальних послуг;

5) місце розташування жилого будинку.

Плата за житло із житлового фонду соціального призначення складається з плати, яка вноситься безпосередньо наймачем, та державної допомоги, що надається відповідно до закону.

Плата за житло, яка вноситься безпосередньо наймачем соціального житла, не повинна перевищувати 20 % сукупного доходу наймача та членів його сім’ї, які проживають разом з ним.

Як визначено у ст. 20 Закону № 3334 підставою для заселення житла із житлового фонду соціального призначення є договір найму соціального житла.

Договір найму соціального житла – це угода, оформлена в письмовій формі, за якою одна сторона – власник житла (наймодавець) передає або зобов’язується передати другій стороні (наймачеві) житло для проживання в ньому на певний строк.

Цей договір укладається між органом місцевого самоврядування або уповноваженим ним органом і наймачем або уповноваженою ним особою.

У такому договорі мають бути вказані особи, які проживатимуть разом із наймачем. При цьому такі особи набувають рівних з наймачем прав та обов’язків щодо користування соціальним житлом.

Також зазначимо, що наймач соціального житла вправі в установленому порядку за письмовою згодою всіх членів сім’ї, які проживають разом з ним, вселити в займане ним жиле приміщення свою дружину, своїх дітей, батьків. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей зазначеної згоди не потрібно.

Як ми визначали вище, орган місцевого самоврядування, який надав соціальне житло, проводить щорічний моніторинг доходів наймача та членів його сім’ї, які проживають разом з ним, за попередній рік.

Порядок проведення щорічного моніторингу доходів громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, та членів їх сімей, а також доходів наймачів соціального житла і членів їх сімей, що проживають разом з ними затверджений постановою КМУ від 23.07.2008 р. № 682.

Важливо! У разі якщо середньомісячний сукупний дохід наймача квартири або садибного (одноквартирного) жилого будинку з житлового фонду соціального призначення та членів його сім’ї за попередні два роки поспіль з розрахунку на одну особу змінився і став вищий за величину опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті, та прожитковий мінімум, така зміна є підставою для розірвання договору найму соціального житла.

Порядок визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в населеному пункті, затверджений постановою КМУ від 23.07.2008 р. № 682.

У разі розірвання договору найму соціального житла наймач та члени його сім’ї, які проживають разом з ним, зобов’язані протягом трьох місяців з дня розірвання такого договору добровільно звільнити надане жиле приміщення.

У разі незгоди добровільно звільнити жиле приміщення наймач та члени його сім’ї можуть бути виселені за рішенням суду.

Hits: 673