Архіви для Серпень, 2018

Jpeg

Привітали жительку селища з поважною датою

Жителька селища Любашівка ДРЕВНІЦЬКА Броніслава Юліанівна відзначила дуже поважну дату – 22 серпня 2018 року їй виповнилося 97 років.

Жінка здолала всі випробування, що випали на її долю, переживши чимало бурхливих подій, воєнні лихоліття та труднощі післявоєнного життя, але не позбулася віри, щирості та душевної доброти. За це Бог нагородив її довголіттям, а поруч — завжди близькі люди, які дарують їй свою любов і турботу.

З днем народження довгожительку привітали представники місцевої влади. Голова Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади Геннадій Павлов та голова

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш   привітали іменинницю з поважною датою, вручили квіти та подарунок, побажали міцного здоров’я, благополуччя, затишку у родині, Божого благословення, життєвого оптимізму та бадьорості духу.

Hits: 27

Шановні жителі Любашівської об’єднаної територіальної громади!

Щиро і сердечно вітаю вас з державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України !

Незалежність дала нам почуття власної гідності, єдності та усвідомлення своєї приналежності до українського народу.
День Незалежності навіки увійшов в історію молодої держави, започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окрилює усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я  якому – Україна.
Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, мудрості, взаємоповаги і порозуміння, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                      Павлов Г.А.

Hits: 26

Про оголошення конкурсу експертів, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу шляхом викупу

Про оголошення конкурсу експертів по землі 4 об’єкта

Hits: 37

Увага власників (балансоутримувачів, управителів) багатоквартирних житлових будинків

Любашівська селищна рада згідно п.1 Глави розділу III Кодексу ГРМ, повідомляє, що власники (балансоутримувачі, управителі, інші особи) багатоквартирних житлових будинків на балансі чи в управлінні яких знаходяться багатоквартирні будинки чи гуртожитки (незалежно від того, є вони споживачами газу чи ні ), зобов’язані укласти з Оператором ГРМ (ПАТ «ОДЕСАГАЗ»), до об’єктів газорозподільної системи якого підключені зазначені будинки/гуртожитки, акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін відносно їх внутрішньо будинкових систем газопостачання.

Hits: 26

РЕГЛАМЕНТ Виконавчого комітету та виконавчих органів Любашівської селищної ради

Положення про регламент виконкому ОТГ

Hits: 32

Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Любашівської селищної ради

Про затвердження Регламенту виконкому

Hits: 34

Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу Любашівської районної друкарні

Затв акту передачі по Типографії

Hits: 30