Архіви для Грудень, 2018

Про введення обмежень щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на період введення воєнного стану на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади

Про введ обмеж щодо продажу алкоголю

Hits: 23

Порядок денний VІІ сесії VІІ скликання Любашівської селищної ради, яка відбулась 20 грудня 2018 року

Порядок  денний

VІІ  сесії  VІІ  скликання Любашівської селищної ради,  яка  відбулась 20 грудня 2018 року  

 

1.Про звіт   Любашівської селищної ради  щодо виконання  селищного  бюджету за 9   місяців 2018 року.

Доповідач:  Вальчук  Л.І.-  головний бухгалтер селищної ради.

 

2.Про внесення  змін  та доповнень до рішення  Любашівської селищної ради від «22» грудня 2017 року № 825- VII «Про місцевий бюджет Любашівської селищної ради на 2018 рік».

Доповідач: Вальчук Л.І.- головний бухгалтер Любашівської селищної ради.

 

 1. Про затвердження структури та  чисельності  виконавчого  апарату  селищної  ради  і  витрат  на  2019 рік.

Доповідач: Вальчук  Л.І.-  головний  бухгалтер селищної ради.

 

 1. Про місцевий бюджет  Любашівської  селищної  ради  на  2019 рік.

Доповідач: Вальчук  Л.І.-  головний  бухгалтер селищної ради.

 

 1. Про преміювання селищного  голови  Павлова  Г.А.

Доповідач: Вальчук  Л.І.-  головний  бухгалтер селищної ради.

 

 1. Про призначення директора КП «Зеленбуд».

Доповідач: Павлов Г.А.- селищний голова

 

 1. Про утворення старостинських  округів Любашівської селищної ради Любашівського району Одеської області

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар  селищної ради.

 

 1. Про затвердження плану  роботи Любашівської  селищної  ради  на  2019 рік

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар  селищної ради.

 

 1. Про надання дозволу селищному голові  укладати трудові  договори  на  умовах  контракту на 2019 рік.

Доповідач: Мокряк Л.М.- секретар селищної ради

 

 1. Про внесення змін  та доповнень  до рішення  Любашівської  селищної  ради  від 22.12.2017 року  № 901-VІІ «Про  затвердження Програми  соціально-економічного  розвитку смт  Любашівка  та  с.Вишневе  на   2018 рік».

Доповідач: Мокряк Л.М.– секретар  Любашівської селищної ради.

 

11.Про затвердження плану діяльності Любашівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 

 1. Звіт селищного голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Любашівської селищної ради за 2018 рік.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 1. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 

 1. Про розгляд заяви Шевченка Михайла Захаровича щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул. Володимира Князя, 67 смт. Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 

 1. Про розгляд заяви Ватренко Жанни Олексіївни щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул. Мирна, 33, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 

 1. Про розгляд заяви Довбні Володимира Сергійовича щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул. Завокзальна, 22 смт. Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 

 1. Про розгляд заяви Любашівської районної спілки  споживчих товариств щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул. Володимира Князя, 116, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-  спеціаліст  1  категорії  з  юридичних  питань.

 

18.Земельні питання.

Hits: 28

img687

Результати поіменного голосування 7 сесії Любашівської селищної ради VII-o скликання

img687 img688 img689 img690 img691 img692 img693 img694

Hits: 18

загружено (1)

Засідання Ради регіонального розвитку

12.12.2018 року відбулось Перше засідання Ради регіонального розвитку Любашівського району під керуванням голови Любашівської райдержадміністрації Віталія Лабуша, яка створена відповідно до  розпорядження від 05.12.2018 р. № 618/Ад-2018 “Про утворення Ради регіонального розвитку в Любашівському районі.

В нараді прийняли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Шалигайло Антон Ігорович, голова районної ради Паровик Сергій Михайлович, депутати Одеської обласної ради Артеменко Анатолій Іванович та Бондаренко Олександр Анатолійович, депутати районної ради, депутати сільських, селищних та Любашівської об’єднаної територіальної громади, голови сільських, селищних та Любашівської об’єднаної територіальної громади Павлов Геннадій Анатолійович, керівники навчальних та дошкільних закладів, керівники медичних та культурних установ, голови сільгосппідприємств, керівники установ, організацій та підприємств району. “Залишились приємні враження від результатів роботи та досягнень району за останні роки. Великі побажання громаді в реалізації планів та подальшого розвитку на благо мешканців Любашівського району та Одеської області!” – поділився враженнями після засідання Ради регіонального розвитку директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло.

Під час засідання Ради, голова Любашівської об’єднаної територіальної громади Геннадій Павлов доповів про результати роботи за 2014-2018 роки та виніс на  обговорення перспективний план  розвитку території Любашівської селищної ОТГ на 2019-2021 роки.

Це не просто фантазії, про які забудуть через кілька місяців, а реальні проекти, які вже реалізовуються на початковому етапі. Ми маємо зосередити наші зусилля на втіленні інфраструктурних проектів у галузях медицини, освіти, культури, спорту, туризму та інших.

І найкращим результатом  нашої роботи буде коли наші громадяни будуть повертатися з-за кордону, а молодь залишатиметься працювати на селі.

 

Під час засідання Ради регіонального розвитку Любашівського району про стан фінансування та розвитку освітньої галузі Любашівського району протягом 2014-2018 років доповіли начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Крячик Анатолій Анатолійович та директор НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназі”, депутат Любашівської  селищної ради Коломійченко Веніамин Дмитрович.

Про стан фінансування та розвитку медичної галузі Любашівського  району протягом 2014-2018 років поінформував Ратушняк Григорій Павлович, головний  лікар  комунального  некомерційного підприємства  «Любашівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Любашівської районної ради.

По питанню взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо соціально-економічного розвитку району доповідав голова Любашівської районної ради Паровик Сергія Михайлович.

За рішенням засідання Ради регіонального розвитку найближчим часом Любашівська селищна ОТГ, селищні та сільські ради мають на місцях провести громадські слухання та внести свої більш детальні пропозиції щодо перспективного плану розвитку району на наступні три роки.

загружено (1) загружено (2) загружено (3) загружено (4) загружено (5) загружено (6) загружено

Hits: 121

Звіт Любашівського селищного голови про результати роботи за 2014-2018 роки та Перспективного плану території Любашівської селищної ОТГ на 2019-2021 роки (тези)

Звіт 2014-2018рр.

Hits: 49

Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських та міських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади

Про затвердж умов провед конкурсу

Hits: 32

Любашівська селищна об’єднана теротиріальна громада звертається до роботодавців громади з пропозицією невідкладно укласти належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками.

Любашівська селищна об’єднана теротиріальна  громада звертається до  роботодавців громади  з  пропозицією невідкладно укласти належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. Закликаємо Вас легалізувати неоформлених працівників та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах».
У разі недотримання законодавчих вимог до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

Шановні роботодавці, пам’ятайте! Зарплата в «конвертах» позбавляє соціальних гарантій працівників!

Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників.

Нагадуємо! Згідно зі ст. 265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафної санкції в разі:

– фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору; оформлення працівника на неповний робочий день (в той час, коли фактично особа працює повний робочий день); виплати заробітної платні без нарахування та сплати ЄСВ – 111690 грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

– порушення встановлених строків виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі, має наслідком штрафні санкції у 3-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення – 11169 грн.);

– недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці – у 10-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення – 37230 грн.

У разі, недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків розмір штрафу складе 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення – 372300 грн.

 

Шановні громадяни, пам’ятайте!
Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього Ви повинні наполягати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу).

У разі порушення роботодавцем вимог законодавства про працю кожен громадянин має право звернутися до Державної служби України з питань праці або до суду за захистом своїх конституційних прав.

 

 

 

Hits: 32

29-30 листопада 2018 року Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування з метою обміну кращими практиками між представниками ОТГ за підсумками навчальних візитів та організація роботи в старостинських округах проведено захід – воркшоп «Об’єднання зусиль заради сталого розвитку» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» .

29-30  листопада  2018  року   Одеським  Центром  розвитку  місцевого  самоврядування  з метою обміну кращими  практиками  між  представниками  ОТГ  за  підсумками   навчальних  візитів  та організація  роботи   в  старостинських   округах проведено  захід – воркшоп «Об’єднання  зусиль  заради  сталого розвитку»  за підтримки   Програми «U-LEAD з Європою» .

Захід побудований  у  формі  панельної дискусії.

Питання щодо  вирішення  екологічних  проблем  в ОТГ,  використання  досвіду, отриманого  під час  ознайомчих  візитів  до громад  Австрії висвітлила  модератор  Генова  Євгенія  Дмитрівна- радник  з питань  комунікації Одеського  ВП  ЦРМС. Щодо практичного  вирішення  екологічних  питань  на  територіях  ОТГ     поділились    досвідом-  Великомихайлівський  селищний голова  Жарська    Т.В.

З особливостями  практичної  реалізації вимог  діючого  законодавства  у  сфері  екологічної  безпеки  в Україні  на  місцевому рівні  учасників  заходу  ознайомив  Інешин  Юрій  Михайлович-заступник  начальника  відділу  стратегічного  планування  та моніторингу  Департаменту  екології  та природних ресурсів.

Із набутим  практичним  досвідом роботи      в  старостинському   окрузі  розповів  Пінчук  А.М.- староста  Волоського  старостинського  округу  Новоолександрівської  громади  Дніпропетровської області (в режимі  скап-зв’язку).

Із новим  та  актуальним напрямком роботи  в  ОТГ  – міжмуніципальне  співробітництво учасників  воркшопу    ознайомила радник    з питань  децентралізації  Одеського  ВП  ЦРМС Гуненкова    Оксана Вікторівна.

Найбільш  дискусійним  та  обговорюваним  виявилось питання щодо стану  фінансово-бюджетної дисципліни  в  ОТГ, на  яких  зосередила  увагу  Голинська Олеся Володимирівна, радник  з питань   місцевих  фінансів  ВП  ЦРМС. Голинська  О.В.  детально зупинилась  на  ризиках  бюджетних правопорушень,  що виникають при плануванні та прогнозуванні  видатків.

Із новаціями  Державного  фонду    регіонального  розвитку 2019 року присутніх  ознайомив Бондарук  Віктор Іванович, радник з регіонального  розвитку Одеського ВП  ЦРМС.

Учасники заходу  мали  змогу  отримати  фахові   консультації, поради, роз’яснення, обмінятися  практичних  досвідом роботи.

Дякую за запрошення.

Hits: 32

IMG-2ef84c06d3527691a8fd12f2d9fd534d-V

В період з 19 по 22 листопада 2018 року мав нагоду прийняти участь у навчальній поїздці представників Одеської та Херсонської областей у Донецьку область з метою вивчення досвіду створення та діяльності Центрів безпеки громадян.

В період  з 19 по 22 листопада 2018 року  мав нагоду  прийняти  участь    у  навчальній  поїздці  представників  Одеської  та  Херсонської  областей  у Донецьку область з метою вивчення досвіду створення та діяльності Центрів безпеки громадян.

Візит організований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» .

Знайомство з Донеччиною розпочалося з  «круглого столу».

Про стан децентралізації в регіоні  гостям розповів   Максим  Ткач, радник  з децентралізації  Донецького центру  розвитку  місцевого самоврядування.

Далі відбулася презентація обласної програми зі створення Центрів безпеки громадян,  яку  цікаво та професійно представили   Віктор   Вітовецький, начальник  управління  організації  цивільного захисту  обласного  управління  ДСНС, Наталія   Красківська,  спеціаліст  з соціальної  мобілізації громад  ПРООН,  Олександр Агулов,  завідувач  сектору  інфраструктурного  розвитку  ОТГ  Донецької області.

Познайомитися з роботою Центрів безпеки представники  поїздки відправилися в Лиманську, Миколаївську, Черкаську, Іллінівську  та Шахівську ОТГ.

Лиманська ОТГ стала першою громадою в Україні, де в 2016 році відкрили Центр безпеки. Місто розділене залізницею на дві частини, переїхати з однієї в іншу займає багато часу, а під час надзвичайних ситуації, особливо пожеж, кожна хвилина дорогоцінна. Саме тому тут вирішили збудувати Центр безпеки в південній частині, тому що пожежна частина ДСНС знаходиться в північній.

Оскільки до складу делегації увійшли керівники громад, які займаються,зокрема, і питаннями цивільного захисту населення, їх насамперед цікавила безпосередня робота Центру безпеки, статутні документи, проектні рішення та інші.

У Миколаївській ОТГ Центр безпеки відкритий за іншим принципом. Тут не стали будувати новий об’єкт, а кошти з обласного бюджету спрямували  на капремонт та посилення потужності діючої пожежної частини.  В  арсеналі даного підрозділу мають власну техніку- пожежні автівки.

На  мою думку,  такі  зустрічі є   актуальними,  дієвими  та потрібними,  особливо  для  новостворених  ОТГ. Зокрема, для мене було цікавим, як налагоджена взаємодія з органами ДСНС, реагування на виклики, специфікація роботи,  організація побуту рятувальників під час несення варти, чи виправдовує витрати,  які аспекти треба врахувати при відкритті в своїй громаді такого об’єкту, щоб урахувати досвід та уникати можливих проблем чи помилок.

Дані зустрічі дали змогу подивитись на різні моделі роботи Центрів безпеки, обрати найзручніші для потреб своєї  громади, повчитися у колег.

Під час перебування в Донецькій області учасники ознайомилися не тільки з Центрами безпеки громадян, але й мали можливість поспілкуватися з колегами по  іншим «болючим» питанням ОТГ, обмінятися досвідом організації роботи.

Хочу   щиро подякувати організаторам  навчальної  поїздки ,  організованої  Одеським  Центром  місцевого  самоврядування (директор Молодожен  Юлія  Борисівна) за  змістовні зустрічі.

Любашівський  селищний голова                        Павлов  Геннадій

IMG-2ef84c06d3527691a8fd12f2d9fd534d-V IMG-3bb53171e443e62e29a2cbe26bb02017-V IMG-6f737ea96dc7f060ec523abde5e3798c-V IMG-8e85a25c7a26fe26e8c7cda199c02147-V IMG-17d44845af0a4d209a6b0de0773b9a13-V IMG-26f83b2de07a08b06552cacc4214f122-V IMG-41a9f456476a3b31c2dd6aebceefd812-V IMG-55e4a731ea8a7d7ec6413b5ea8612615-V IMG-242b18ede815441f70f5f93359346fcc-V IMG-851ca88d9b1cb7f8868bf47c0664b4de-V IMG-1245fa3093dda13cec85a3c06862a209-V IMG-3275b5df0cb0857f5356484fab69c848-V IMG-178468861a71c29b1fcd9e280966bbfb-V IMG-4446723779afeaeb511284c6ffe8f786-V IMG-a93927d43d65940f6d485d50f52131ac-V IMG-afcb14a92214a9fa165987d52e7343fa-V IMG-d08ee3ef4aa3e571ca9e3f245a45f245-V

Hits: 29

Шановні депутати Любашівської селищної ради та мешканці Любашівської об’єднаної територіальної громади ( ОТГ ) !

Шановні депутати Любашівської селищної ради та мешканці Любашівської об’єднаної територіальної громади ( ОТГ ) !

 

12 грудня 2018 року о 10.00 год в районному будинку культури відбудеться перше засідання Ради Регіонального розвитку району за участі т.в.о. директора Департаменту ЖКГ та енергоефективності ОДА Анатолія Федоровича Лупашко, депутатів різних рівнів, керівників навчальних та медичних закладів.

Тема заходу: «Про результати роботи району за 2014-2018 роки та обговорення Перспективного плану територій на 2019-2021 роки» (далі – Перспективного плану).

Запрошуємо всіх на вищезазначений захід та прийняти активну участь в обговоренні Перспективного плану.

Hits: 29