Архіви для Лютий, 2019

DSCN0384

28.02.2019 року відбулось засідання адмінкомісії Любашівської селищної ради

Любашівська селищна рада наголошує, що не є караючим органом. Але коли мешканці селища та сіл не реагують на зауваження, не виконують вимог попереджень, систематично порушують Закони України на них працівниками селищної ради складається протокол про адміністративне правопорушення з подальшим розглядом на адміністративній комісії. 28.02.2019 року відбулось засідання адмінкомісії, де розглядались питання порушення вимог Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Любашівської селищної ради, затверджених рішенням селищної ради №154-VII  від 12.10.2018 року.

DSCN0384 DSCN0385 DSCN0389 DSCN0417 DSCN0418 DSCN0419

Hits: 53

Круглий стіл з питань реалізації в Одеській області нового проекту ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Представники Любашівської селищної громади (спеціаліст селищної ради з питань ЖКГ Авдулова Альона, керівник ОСББ «Світанок» Вододюк Аліна та інженер –проектувальник Рогізна Ірина) приймають участь у круглому столі з питань реалізації в Одеській області нового проекту ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), який проходить в Одеській обласній раді.

Hits: 44

Для збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу та відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища , «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України» Любашівська селищна рада з метою забезпечення контролю за станом охорони, захисту, використання та відтворення червонокнижних видів рослин проводить акцію «Первоцвіт-2019». У ході проведення акції «Первоцвіт-2019» будуть вжити всі необхідні заходи в межах компетенції щодо охорони ранньоквітучих об’єктів рослинного світу.
Інформацію про порушення природоохоронного законодавства, виявлення фактів незаконного збуту рідкісних видів рослин (підсніжників) на території Любашівської селищної ОТГ надавати на електрону адресу: luba.rada@ukr.net та за телефонами 2-25-83,2-25-48.

Hits: 52

Про скасування рішення виконавчого комітету від 04 січня 2019 року № 3 «Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади приміщення поліклініки»

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

 8 сесія VII скликання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

21 лютого 2019 року                                                                                  № 347

 

  Про скасування рішення виконавчого комітету від 04 січня 2019 року № 3 «Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади приміщення поліклініки»

Про скасув передачі полікліки

Hits: 43

Про затвердження Положення про юридичний відділ Любашівської селищної ради

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

8 сесія VII скликання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

21 лютого 2019 року                                                                                  № 345

 Про затвердження Положення про  юридичний відділ Любашівської селищної ради

про затв полож про юр відділ

 

Hits: 36

Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

8 сесія VII скликання

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

21 лютого 2019 р.                                                                           № 346

 Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Відповідно до п. 24 ст. 26 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 10, 12, 268 Податкового кодексу України, враховуючи зміни до ст.268 Податкового кодексу згідно Закону України № 2628-VIII від 23.11.2018. р. та з метою наповнення місцевого бюджету, Любашівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити ставку туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,2 відсотка – для внутрішнього туризму та 2 відсотків – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
  2. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади та тимчасово розміщуються у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

  1. Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України.
  2. Справляння збору може здійснюватися такими податковими агентами:

а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб згідно з підпунктом 268.7.2 пункту 268.7 статті 268 Податкового кодексу України,  фізичними особами – підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 статті 268;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом “б” підпункту 268.5.1 пункту 268.5 статті 268, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами, які уповноважуються селищною об’єднаною територіальною громадою на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

  1. Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням відповідної селищної ради. За один і той самий період перебування платника збору на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади, на якій встановлено туристичний збір, повторне справляння збору, вже сплаченого таким платником збору, не допускається.

Особа здійснює тимчасове розміщення платника збору у місцях проживання (ночівлі), що належать такій особі на праві власності або на праві користування, виключно за наявності у платника збору документа, що підтверджує сплату ним туристичного збору відповідно до цього Податкового Кодексу та рішення селищної ради.

У разі дострокового залишення особою, яка сплатила туристичний збір, території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади, на якій встановлено туристичний збір, сума надмірно сплаченого збору підлягає поверненню такій особі у встановленому Податковим Кодексом порядку.

  1. Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення селищної ради.

Податкові агенти, які сплачують збір авансовими внесками, відображають у податковій декларації за звітний (податковий) квартал суми нарахованих щомісячних авансових внесків. При цьому остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується такими податковими агентами у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду.

Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

  1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
  2. Рішення Любашівської селищної ради від 27 червня 2018 року № 12 «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Любашівської селищної ради з прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості та постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Селищний голова                                                                                       Павлов Г.А.

Про встановленння туристичного збору зміни на 2019

Hits: 31

До відома одноосібників !

                                           До відома  одноосібників !

 

Любашівська селищна рада нагадує , що в період з 1 січня 2019 року по 1 травня 2019 року триває деклараційна компанія , пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу України.  Декларацію до податкової інспекції про отримані доходи повинні подавати  не тільки  посадовці та депутати різних рівнів , а також одноосібники , які самостійно обробляють власну земельну ділянку (пай). Після подання декларації , одноосібник зобовязаний у термін до 60 днів сплатити  податок на доходи з фізичних осіб у розмірі 18 відсотків від задекларованого прибутку до бюджету .

Слід  зазначити  , що у  зв’язку з об’єднанням  Любашівської селищної територіальної громади , з 2019 року згідно зі ст.64 Бюджетного Кодексу України  податок на доходи з фізичних осіб в розмірі 60  відсотків  надходить до бюджету Любашівської  селищної обєднаної територіальної громади  та є одним із   основних джерел надходження , що дає можливість в більшому обсязі фінансувати заклади освіти та медицини ,  проводити капітальні та поточні ремонти будівель , поліпшувати інфраструктуру доріг та якість обслуговування населення в різних галузях,  сприяти розвитку спорту , підтримувати молодь, покращувати благоустрій території населених пунктів.

Отже , подання декларації громадян – це не лише конституційний обов’язок кожного, а й можливість добровільної сплати податків, від рівня яких залежить стан місцевих бюджетів, соціально – економічний , культурний розвиток громади та  добробут самих громадян.

Телефон для довідок :04864-2-22-10

 

Hits: 209

img947

Результати поіменного голосування восьмої позачергової сесії Любашівської селищної ради VII-o скликання 21.02.2019 року

Результати поіменного голосування восьмої позачергової сесії Любашівської селищної ради VII-o скликання 21.02.2019 року

img948img947

Hits: 216

DSCN0367

Засідання восьмої позачергової сесії Любашівської селищної ради VІІ скликання, яке відбулось 21.02.2019 року

21.02.2019 року в актовій залі Любашівської селищної ради відбулось засідання восьмої  позачергової сесії Любашівської  селищної  ради VІІ скликання.

Порядок денний

1.Про звіт   Любашівської селищної ради  щодо виконання  селищного  бюджету за 2018 рік.

Доповідач:  Вальчук  Л.І.-  головний бухгалтер селищної ради.

2.Про   перерахування  залишків  коштів  на кінець  бюджетного  періоду 2018 року  бюджетів  колишніх  Агафіївської,   Іванівської,  Сергіївської   сільських рад   до  бюджету  Любашівської селищної ради.

Доповідач: Вальчук Людмила Іванівна- головний бухгалтер Любашівської селищної ради.

3.Про внесення  змін  та доповнень до рішення  Любашівської селищної ради від «20 грудня 2018 року № 269- VII «Про місцевий бюджет Любашівської селищної ради на 2019

рік».

Доповідач: Вальчук Людмила Іванівна- головний бухгалтер Любашівської селищної ради.

4.Про  затвердження  Положення   про  фінансовий   відділ   Любашівської  селищної  ради.

Доповідач: Вужиловська  І.П.-  в.о. начальника  фінансового відділу селищної ради.

5.Про  затвердження  Положення   про  юридичний  відділ   Любашівської  селищної  ради.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради.

6.Про  встановлення    туристичного  збору  на  території Любашівської  селищної    ОТГ.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради.

7.Про  скасування  рішення  виконавчого  комітету  селищної  ради   від  04.01.2019 року №3   «Про  затвердження   акта  приймання – передачі  до  комунальної  власності    Любашівської  селищної  об’єднаної  територіальної громади приміщення  поліклініки».

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради.

8.Про надання  згоди   щодо передачі   до комунальної власності Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади  приміщення   ліквідованої  Любашівської  філії   ДНЗ  «Савранське  ПТАУ»,  розташованого  за  адресою:  Одеська  область,  Любашівський   район,  смт  Любашівка, вул.Софіївська,162.

Доповідач: Авдулова  А.П.-  спеціаліст  1  категорії  з  питань житлово-комунального господарства   селищної  ради.

9.Про    затвердження   Положення  про   відділ  містобудування,  архітектури,  житлово-комунального  господарства,  з  питань  земельних  відносин Любашівської  селищної  ради.

Доповідач: Авдулова  А.П.-  спеціаліст  1  категорії  з  питань житлово-комунального господарства   селищної  ради.

10.Про організацію цивільного захисту на  території   Любашівської  селищної ОТГ

Доповідач: Алексєєнко  С.А.- головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи  селищної ради.

DSCN0367 DSCN0369 DSCN0371 DSCN0372 DSCN0373 DSCN0374 DSCN0375 DSCN0376 DSCN0378 DSCN0380 DSCN0382

 

Hits: 92

DSCN0357

Покладання квітів на честь п’ятої річниці трагічних подій на Майдані, вшанування героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Колектив Любашівської селищної ради прийняв участь у покладанні квітів на честь п’ятої річниці трагічних подій на Майдані, вшанування героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

DSCN0357 DSCN0358 DSCN0359 DSCN0360 DSCN0361 DSCN0362 DSCN0363 DSCN0364 DSCN0366

Hits: 23