До відома  одноосібників !

 

Любашівська селищна рада нагадує , що в період з 1 січня 2019 року по 1 травня 2019 року триває деклараційна компанія , пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу України.  Декларацію до податкової інспекції про отримані доходи повинні подавати  не тільки  посадовці та депутати різних рівнів , а також одноосібники , які самостійно обробляють власну земельну ділянку (пай). Після подання декларації , одноосібник зобовязаний у термін до 60 днів сплатити  податок на доходи з фізичних осіб у розмірі 18 відсотків від задекларованого прибутку до бюджету .

Слід  зазначити  , що у  зв’язку з об’єднанням  Любашівської селищної територіальної громади , з 2019 року згідно зі ст.64 Бюджетного Кодексу України  податок на доходи з фізичних осіб в розмірі 60  відсотків  надходить до бюджету Любашівської  селищної обєднаної територіальної громади  та є одним із   основних джерел надходження , що дає можливість в більшому обсязі фінансувати заклади освіти та медицини ,  проводити капітальні та поточні ремонти будівель , поліпшувати інфраструктуру доріг та якість обслуговування населення в різних галузях,  сприяти розвитку спорту , підтримувати молодь, покращувати благоустрій території населених пунктів.

Отже , подання декларації громадян – це не лише конституційний обов’язок кожного, а й можливість добровільної сплати податків, від рівня яких залежить стан місцевих бюджетів, соціально – економічний , культурний розвиток громади та  добробут самих громадян.

Телефон для довідок :04864-2-22-10

 

Hits: 209