Контакти

Код ЄДРПОУ: 04380040

КОАТУУ: 5123355100

Адреса: 66502, Одеська обл., Любашівський р-н, смт Любашівка, вул. Володимира Князя, буд. 84

Email:  luba.rada@ukr.net

№№

з/п

Посада

ПІБ

Номер телефону

(04864)

1 Селищний голова Павлов Геннадій Анатолійович 2-22-21
2 Секретар ради Мокряк Людмила Миколаївна 2-25-40
3 Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бобошко Наталія Миколаївна 2-25-48
4 В.о. старости Іванівського старостинського округу Богаченко Світлана Павлівна 2-26-51
5 В.о. старости Сергіївського старостинського округу Тулба Зоя Петрівна 4-71-41
6 В.о. старости Агафіївського старостинського округу  
7 Начальник фінансового відділу Посада вакантна  
8 Головний спеціаліст фінансового відділу Вужиловська Ірина Петрівна 2-22-10
9 Головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Шишкевич Наталія Миколаївна 2-25-48
10 Провідний спеціаліст фінансового відділу Ляховецька Леся Леонідівна 2-22-10
11 Головний бухгалтер Вальчук Людмила Іванівна 2-25-78
12 Спеціаліст 1 категорії – бухгалтер Гаврищук Людмила Анатоліївна 2-25-78
13 Начальник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин– головний архітектор Крихта Євгеній Вікторович 2-25-83
14 Спеціаліст 1 категорії з питань ЖКГ відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин Авдулова Альона Петрівна 2-25-83
15 Спеціаліст 1категорії – землевпорядник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин Міхеєв Сергій Юрійович 2-25-83
16 Спеціаліст 1категорії – землевпорядник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин Лабуш Катерина Миколаївна 2-25-83
17 Начальник юридичного відділу Головатюк Ірина Володимирівна 2-23-01
18 Головний спеціаліст – інспектор праці юридичного відділу Майданник Людмила Миколаївна 2-23-01
19 Спеціаліст 1 категорії  з юридичних питань юридичного відділу Посада вакантна  
20 Спеціаліст 2 категорії – паспортист Тазіна Інна Степанівна 2-23-01
21 Державний реєстратор Самойленко Оксана Вячеславівна 2-23-01
22 Державний реєстратор Дудник Геннідій Олександрович 2-23-01
23 Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Алексєєнко Сергій Анатолійович  
24 Спеціаліст 1 категорії з соціальної роботи Бондаренко Ольга Юріївна 2-25-40
25 Спеціаліст 2 категорії – адміністратор системи Нефьодов Микола Миколайович 2-25-83
26 Спеціаліст 2 категорії  зі звернень громадян Тітієвська Оксана Леонідівна 2-25-48
27 Завідувач господарства Матохнюк Надія Юріївна 2-25-78
28 Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу Іванівського старостинського округу Березанська Світлана Андріївна 2-26-51
29 Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу Сергіївського старостинського округу Постольська Олена Петрівна 4-71-41
30 Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу  Агафіївського старостинського округу Бабець Наталія Іванівна 3-51-33
31 Водій Голубець Вадим Іванович  
32 Прибиральник службових приміщень-кур єр Чеботар Інна Володимирівна  
33 Оператор котельні Князьков Едуард Петрович  
34 Оператор котельні Бобровський Михайло Петрович  

Hits: 4478